Wynajem samochodów osobowych i furgonetek w Nancy

W okolicy Nancy od ponad dwóch tysięcy lat istnieją osady ludzkie. To właśnie w 1050 r. n.e. zbudowano drewniany fort, który później stał się ufortyfikowanym miastem otoczonym kamiennymi murami, a Nancy stało się stolicą prowincji Lotaryngii. Pod rządami wygnanego króla Polski Stanisława Leszczyńskiego miasto zaczęło się redefiniować zarówno pod względem architektonicznym, jak i kulturowym, którego kulminacją była budowa ogromnego Placu Stanisława. Przez całą swoją historię Nancy pozostawało Francuzem, aż naziści zajęli go w czasie II wojny światowej, a następnie wyzwolili go wojska amerykańskie w 1944 roku. Dziś w Nancy mieści się Uniwersytet Lotaryngii, który jest jednym z najważniejszych ośrodków gospodarczych tego kraju. Nancy ma klimat oceaniczny; średnia temperatura latem wynosi 70 stopni Celsjusza, a zimą rzadko spada poniżej 40F. Miasto posiada stację kolejową z szybkimi połączeniami z Paryżem, Metz i Lyonem. Szczegóły dotyczące wynajmu samochodów dla przedsiębiorstw można znaleźć pod linkiem Nancy.

Nasze pojazdy do wynajęcia w Nancy

Masz taki sam wielki wybór samochodów osobowych i dostawczych do wynajęcia w Wypożyczalnia samochodów Katowice Nancy, jak w każdym z ich oddziałów. Należą do nich suwakowe hatchbacki zapewniające dużą oszczędność paliwa, saloony dla tych, którzy przyzwyczaili się do dużego silnika podczas podróży z pasażerami oczekującymi wysokiego poziomu komfortu, sportowe SUV-y i ludzie-nosiciele. Każdy samochód jest utrzymywany w doskonałym stanie, przed odbiorem przez klienta jest przewożony na zewnątrz i wewnątrz, a obsługa klienta jest wspierana przez pierwszorzędny dział obsługi klienta firmy Wypożyczalnia samochodów Katowice.

Tania wypożyczalnia aut Katowice

Oferty specjalne przedsiębiorstwa i ceny wypożyczalni aut są wyświetlane w przejrzysty sposób na stronie internetowej przedsiębiorstwa. Istnieje również formularz rezerwacji dla klientów, który zawiera szczegółowe informacje na temat ich wymagań dotyczących wynajmu samochodów, które następnie mogą zostać przekazane przeszkolonemu zespołowi rezerwacji. Możesz zaoszczędzić pieniądze dokonując rezerwacji online, szczególnie jeśli płacisz za samochód z dużym wyprzedzeniem. Im wcześniej dokonasz rezerwacji pojazdu, tym bardziej prawdopodobne jest, że będziesz mógł zarezerwować swój pierwszy wybór. Nie ma żadnych ukrytych dodatków z Wypożyczalnia samochodów Katowice; cena, którą płacisz z góry jest jasna i oczywiście zawiera nieograniczony przebieg w okresie wynajmu.

Wynajem samochodów na lotnisku

Możliwość odjechania z lotniska wcześniej zarezerwowanym wypożyczonym samochodem może znacznie skrócić czas potrzebny na dotarcie do celu. To również eliminuje potrzebę korzystania z transportu publicznego. Przedsiębiorstwa aspirują do posiadania oddziału na każdym lotnisku i zbliżają się do osiągnięcia tego celu z każdym tygodniem, który mija. Obiektem obsługującym Nancy jest lotnisko Metz-Nancy-Lorraine, 27 mil od Nancy. Około sześciu operatorów lata do innych miast europejskich, w tym niektórych w Turcji, oraz do Afryki Północnej.

Atrakcje w Nancy

The evening sun lights up Aberystwyth in Wales, Uk, photographed from high above the town on Constitution Hill.

Plac Stanisława, z ceglanym murem ułożonym w krzyż ukośny, jest miejscem trudnym do przeoczenia ze względu na swoje rozmiary, fontanny, ozdobne bramy z kutego żelaza i oczywiście, pośrodku, posąg samego Stanisława. Pozostałości fortyfikacji do dziś można oglądać w Nancy, w tym XIV-wieczną bramę Porte de la Craffe z bajkowymi bliźniaczymi wieżami. W mieście znajduje się kilka parków, dających zwiedzającym możliwość ucieczki na jakiś czas od tłumu. W parku de Pepiniere znajduje się małe zoo dla zwierząt domowych, bary i strefa koncertowa. W Nancy znajduje się wiele muzeów, w tym Muzeum Sztuk Pięknych, Muzeum Historii Naturalnej i akwarium.

Miejsca do zwiedzania poza Nancy

Dwa oczywiste miejsca do odwiedzenia podczas pobytu w Nancy to Metz i miasto Luksemburg, oddalone odpowiednio o 35 i 73 mile. Luksemburg jest wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, głównie ze względu na solidne fortyfikacje. Katedra Notre Dame została zbudowana w stylu gotyckim, a pierwszy kamień został położony w 1613 roku. W latach trzydziestych XX wieku na katedrze przeprowadzono dalsze prace modernizacyjne. Wielki Pałac Książęcy jest wspaniałą budowlą, nadal wykorzystywaną przez Wielkiego Księcia na uroczystości państwowe. Metz jest kolejnym ufortyfikowanym miejscem, w którym spuścizna pozostawiona po jego historii wojskowej do dziś widoczna jest w pozostałościach jego murów obronnych; XIII-wieczny zamek mostowy i budynki, które kiedyś były koszarami, które zostały zregenerowane na cele mieszkalne. Metz posiada niezliczone kościoły, w tym katedrę św. Posiada również oddział Centrum Pompidou, w którym prezentowane są dzieła sztuki współczesnej.

Parking i informacje o ruchu drogowym w Nancy

Nancy jest ważnym węzłem komunikacyjnym w pobliżu autostrady A31 biegnącej z północy na południe oraz autostrady A33/D400 na wschód do granicy z Niemcami. Jazda po autostradach i głównych drogach Lotaryngii nie stanowi problemu. Jednak Nancy ma wąskie uliczki, które wkrótce się zatłoczą. Rada stara się ograniczyć ruch w centrum miasta poprzez wprowadzenie stref dla pieszych i systemów jednokierunkowych. Parkowanie na ulicy jest praktycznie niemożliwe, więc kierowców zachęca się do korzystania z podziemnych obiektów lub jeszcze lepiej, kilku działających systemów parkowania i jazdy.