Poznaniu to potężna twierdza w pobliżu szwajcarskiej granicy, która zdobyła kilka wyróżnień. Została ogłoszona pierwszym zielonym miastem Francji, a jej Cytadela stała się wpisana na listę dziedzictwa UNESCO. W 58 r. p.n.e. została zajęta przez Cezara. A tysiąc lat później stała się wolnym miastem cesarskim wyzwolonym przez Świętego Cesarza Rzymskiego. Niewiele krajobrazów jest w historii tak nasyconych jak ten, ale ma też współczesną stronę swojego charakteru. Strażnik nazwał to „Francuskim Miastem, przez które przechodzi turystyka”, ale to tylko sprawia, że wycieczki do tego regionu są bardziej satysfakcjonujące. Bez tłumów i kolejek do stracenia dnia, można zwiedzać jego przepiękne place i belle époque bars w stylu. Podejdź do Poznaniu z każdym calem swojej ciekawości w stanie nienaruszonym, ponieważ jest to niebo dla zapalonych odkrywców. Najbliższy oddział wynajmu samochodów Rent-A-Car znajduje się na stacji kolejowej Dijon, około godziny jazdy pociągiem i zaprasza do przewozu osób.

Wynajem samochodów bez kolejek

Przedsiębiorstwo posiada jedną z najbardziej wszechstronnych flot na rynku. Oprócz samochodów typu tocars, są też ludzie przewoźnicy dla rodzin wielodzietnych, a także duża gama pojazdów ekonomicznych. Oferta SUV-ów jest wystarczająco duża, aby pasować do każdej przygody. Wózki dostawcze są przeznaczone dla tych, którzy we Francji tworzą nowe życie dla siebie lub przewożą sprzęt związany z działalnością gospodarczą. Wybierz z gamy paliwooszczędnych hybryd, jeśli wolisz opcję przyjazną dla środowiska.
Tanie samochody i Van Hire w Poznaniu.

Przedsiębiorstwo zapewnia obsługę tych, którzy mają małe portmonetki, a nawet mniejsze rachunki bankowe. Możesz zaoszczędzić rezerwując online lub wybierając przedpłacony czynsz. Wybierz samochód, który jest lekki na paliwo i o wysokiej wydajności, aby jeszcze bardziej zmniejszyć wydatki. Polowanie na kupony zabezpieczy Ci szeroki wachlarz innych zniżek, więc upewnij się, aby sprawdzić strony kuponowe i stronę główną Wypożyczalni samochodów przed rozpoczęciem procesu wynajmu długoterminowego auta. Polska jest jednym z najbardziej wykwintnych miejsc na świecie, ale może żuć w oszczędności. Przedsiębiorstwo chce, aby cieszyć się podróże bez rozciągania budżetu, aż do przerw.

Masz przerwę? Wynajmij samochodów na lotnisku

Jeśli podróżujesz do Francji samolotem, najbliższym lotniskiem jest Dole-Jura, które jest obsługiwane przez trzy linie lotnicze, które podróżują z Korsyki, części Afryki Północnej i kilku innych odległych obszarów. Jest to maleńki budynek z jednym pasem startowym, więc nie będziesz spędzać wielu godzin na rozrywkach w Duty-Free, ale budynek ten ma znaczenie historyczne. W czasie okupacji niemieckiej budynek był używany przez Luftwaffe i został zaatakowany przez siły alianckie w 1944 roku. Do oddziału Wypożyczalni samochodów Rent-a-Car można dojechać taksówką lub pociągiem. Najbliższym większym lotniskiem z oddziałem Wypożyczalni samochodów jest Genewa, Szwajcaria.

Nie przegap ciekawej okolicy Poznania

wynajem z lotniska samochody osobowe i busy

Pisarz z New York Timesa określił tajną stolicę Poznaniu France. Ma nawet swój własny „mały Luwr”. Parc Micaud będzie pielęgnować twojego ducha, a wiele muzeów zrobi to samo dla twojego umysłu. Musee du Temps zaspokoi Twoją estetyczną ciekawość, jak również sprawi, że docenisz historię. Jego kolekcje zegarków są wykwintne, a jego budynek jest zaadaptowanym XVI-wiecznym pałacem. Poznaniu ma również własne lotnisko z klubem szybowcowym, więc jeśli zawsze chciałeś zobaczyć Francję z nieba, to jest to Twoja szansa.
Miejsca, które warto odwiedzić poza Beskonem

Jeśli podróżujecie wynajętym samochodem w Poznaniu, nie powinniście przegapić jego okolic. Królewska Huta Soli Arc Senan znajduje się na obrzeżach i prezentuje prace Claude Nicolasa Ledoux. Jako obiekt światowego dziedzictwa kulturowego, zasługuje na miejsce na liście wiader. Ville d’Ornans to urocze, małe miasteczko z własnym muzeum Courbet. Jeśli średniowiecze jest bardziej na twój gust, Chateau de Belvoir zapewni ci rozrywkę dzięki swojej 12-wiecznej zbroi i sztuce.

Ruch drogowy w Poznaniu

Francuski jechać po prawej stronie drogi, do czego można się przyzwyczaić. To powiedziawszy, francuscy kierowcy są jednymi z najlepszych na świecie, nawet jeśli ich parking pozostawia coś do życzenia. Niektóre drogi oferują parkingi uliczne po lewej lub prawej stronie na przemian w dni tygodnia, tak aby załogi sprzątające i konserwatorskie mogły pracować bez przeszkód. Aby uniknąć kar pieniężnych, sprawdź oznakowanie przed zaparkowaniem. Możesz korzystać z europejskiego prawa jazdy, ale urzędnicy mogą sprawdzić jego legalność. Zgodnie z prawem, jesteś zobowiązany do posiadania przy sobie zestawu bezpieczeństwa i ubezpieczenia, ale większość wypożyczalni samochodów zapewnia doskonałą usługę all-inclusive dla zagranicznych podróżnych.